Nowy kandydat na Burmistrza Barcina

9 lutego br. utworzony został “KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARCIN – MÓWIMY JAK JEST”. Początkowo komitet borykał się z problemem uzyskania wystarczającej ilości kandydatów na radnych gminy Barcin. Po kilku rozmowach udało się uzyskać 11 osób, które wchodzą w skład komitetu. Jednym z kandydatów owej grupy jest Jarosław Klawiński, który ubiega się w tych wyborach o fotel burmistrza.

Jarosław Klawiński ma 40 lat. – Jestem mężem, ojcem dwójki dzieci w wieku szkolnym. Od urodzenia mieszkam w Barcinie. Mam wykształcenie średnie techniczne. Po maturze podjąłem pracę zawodową Od kilkunastu lat pracuję jako przedstawiciel handlowy w branży przemysłowej. Mam doświadczenie w prowadzeniu rozmów biznesowych z właścicielami firm, kluczowymi pracownikami tych firm, a także prezesami największych spółek w Polsce. Ze względu na doświadczenie życiowe i zawodowe mam łatwość nawiązywania kontaktu i rozmowy z ludźmi o różnym statusie materialnym. Decyzję o kandydowaniu na burmistrza Barcina podjąłem po rozmowach z mieszkańcami oraz przedsiębiorcami naszej gminy na temat obecnie prowadzonej polityki oraz jakości życia. Z rozmów jasno wynika, że nie wszystko jest złe, jednak jest dużo do zmiany. Uważam, że burmistrz wybierany przez mieszkańców, powinien działać dla ich dobra. Każdego mieszkańca naszej gminy, dlatego moje hasło wyborcze brzmi: “Burmistrz dla Ludzi”. Wraz ze swoim Komitetem Wyborczym Wyborców “Barcin – Mówimy jak jest” mamy przygotowany długoterminowy program zmian funkcjonowania naszej gminy – przekazał na łamach gazety “Pałuki” – Jarosław Klawiński.

KWW – Barcin – Mówimy jak jest, miał swoje początki w poprzednich wyborach, gdzie Pan Krzysztof Harenda ubiegał się o fotel burmistrza z ramienia tego komitetu. Jarosław Klawiński, nie jest związany z żadną partią polityczną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *